189.375 vacatures

27 jun 2024

Pracownik logistyki nocna zmiana/weekend

Branche bouwkunde en installatietechniek
Dienstverband Direct bij werkgever
Uren Zie onder
Locatie Zeewolde
Salarisindicaties 0-5.000
Opleidingsniveau Zie onder
Organisatie Dujob
Contactpersoon Dujob MZ
0527 240 339

Informatie

Jako pracownik logistyki nocnej, popołudniowej oraz weekendowej zmiany w Zeewolde będziesz odpowiedzialny za wydajne i niezawodne przetwarzanie ciągłych procesów w naszym magazynie.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Przyjmowanie, sprawdzanie i przechowywanie przychodzących towarów;
  • Zbieranie, pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki;
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek.;
  • Śledzenie stanów magazynowych i identyfikacja braków;
  • Zapewnienie czystej i bezpiecznej pracy.

Omschrijving

Functie eisen

  • posiadasz własne zakwaterowanie oraz transport;
  • Jesteś niezawodny i praca na nocną zmianę, popołudnia oraz weekendy jest Twoją wymarzoną porą;
  • doświadczenie w środowisku magazynowym lub logistycznym;
  • posiadanie uprawnień na wózek widłowy/reachtruck/ept lub doświadczenie w tym zakresie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym