185.349 vacatures

4 okt 2024

Operator wózka widłowego

Branche logistiek en vervoer
Dienstverband Uitzenden en detacheren
Uren Zie onder
Locatie Heerenveen
Salarisindicaties 0-5.000
Opleidingsniveau Zie onder
Organisatie Dujob
Contactpersoon Dujob MO
0527 240 339

Informatie

Jako operator wózka widłowego odgrywasz kluczową rolę w transporcie i dostarczaniu produktów (modułów budowlanych) oraz półproduktów przy użyciu „ciężkiego wózka widłowego”. Ściśle współpracujesz ze swoimi kolegami, aby zapewnić sprawny i efektywny przebieg produkcji.

Twoje obowiązki jako operatora wózka widłowego będą obejmować m.in.:

  • Transportowanie lub przesuwanie półproduktów lub produktów końcowych;
  • Dostarczanie produktów na potrzeby produkcji;
  • Przestrzeganie instrukcji operatora, lidera zespołu i/lub działu ekspedycji;
  • Współpraca i wsparcie przy pracach produkcyjnych na linii w razie potrzeby;
  • Zgłaszanie kwestii związanych z bezpieczeństwem operatorowi i/lub liderowi zespołu.

Omschrijving

Functie eisen

  • Jesteś zmotywowany i prawdziwym graczem zespołowym;
  • Posiadasz co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na wózku widłowym lub reach trucku;
  • Posiadasz certyfikat operatora wózka widłowego;
  • Znasz język niderlandzki i/lub angielski;
  • Posiadasz elastyczne podejście do pracy.